دوست عزیز سلام
قبل از هر چیز لازمه از حسن انتخابتان در برگزیدن این سامانه تشکر کنیم  و امیدواریم که با ارائه خدماتی در خور شان، به نحو شایسته از این حسن انتخاب در عمل قدردانی خودمون را ثابت کنیم.
و اما بعد قطعا میدونید:
یک کالا پس از تولید در فرآیند صنعتی، تا رسیدن به دست مصرف کننده، زنجیره ای طولانی را در شبکه توزیع طی می کنه و طولانی شدن این زنجیره در افزایش بهای تمام شده کالا نقش اساسی داره.
مدت زیادیه که به شکل سنتی در پروسه توزیع کالاها فعالیت داشته ایم و همواره به این موضوع فکر کردیم که برخی از واسطه ها در زنجیره توزیع فاقد نقش اساسی هستند و به جز طولانی تر کردن زنجیره و به طبع آن افزایش بهای تمام شده کالا، نقش ویژه دیگری را ندارند.
خوشبختانه،  گسترش فضای مجازی و اقبال روزافزون مردم در تهیه اقلام مورد نیاز خود از بستر وب، ما را بر آن داشت تا با ایجاد سامانه 20darsad.ir به دغدغه دیرین خودمون در کاستن از هزینه سبد خانوار جامه عمل بپوشونیم.
به این ترتیب ما قصد داریم، با حذف واسطه ها و رسوندن اقلام مورد نیاز شما با قیمت تمام شده پائین تر هم به اقتصاد خانواده شما کمکی کرده باشیم و هم شرایط ایجاد اشتغال را برای جمعی از جوانان جویای کار فراهم کنیم.
امید که با همراهی و همدلی شما دوست گرامی در تحقق این مهم موفق و سربلند گردیم .